Dobre doradztwo finansowe w Warszawie

doradztwo finansoweRynek doradztwa finansowego w Polsce ma się znakomicie, bez względu na kryzys finansowy, oraz wszelkie problemy związane z nieustannymi zmianami w prawie.

Doradztwo jest znakomitym wyjściem dla każdego, kto po prostu nie ma czasu na załatwianie samodzielnie spraw finansowych, albo też chce aby ktoś fachowo za niego wykonał wszelkie niezbędne kalkulacje i analizy. Tak w przypadku lokat bankowych, inwestycji, jak również kredytów hipotecznych, to właśnie doradztwo jest znakomitym pomysłem, by zaoszczędzić czas, a w ostateczności pieniądze.

Dobre doradztwo finansowe w Warszawie – przegląd rynku

W stolicy funkcjonuje niezwykle wiele firm zajmujących się doradztwem w zakresie naszych finansów. Przyjrzeliśmy się kilku z nich i przeanalizowaliśmy wyniki. Oto i one:

1. Tax Care – ul. Domaniewska 39A

– Znana już doskonale na rynku doradców firma, której pracownicy są w stanie porównać i przygotować nam zestawienie inwestycji, lokat, oraz kredytów we wszystkich polskich bankach. Doradcy pomogą nam w podjęciu odpowiedniej decyzji z punktu widzenia naszych finansów. Siłą tej firmy jest marka wypracowana przez wiele lat.

2. Salomon Finance – ul. Puławska 14

– Salomon Finance oferuje bardzo bogate analizy z uwzględnieniem tendencji rynkowych (również tych okresowych). Dzięki temu mamy pewność zwłaszcza w przypadku kredytów i inwestycji długoterminowych, że doradca przeanalizował wszystkie za i przeciw takiego kroku. Atutem firmy jest również to, że prowadzą mnóstwo ciekawych konferencji, również w formie otwartej.

3. Poland Corporate Finance – ul. Pańska 98

– To firma odróżniająca się od dwóch poprzednich. Świadczą oni usługi głównie dla korporacji. Między innymi na temat fuzji firm, przejmowania i wykupu udziałów w przedsiębiorstwach, a także w zakresie uzyskiwania dotacji z różnych źródeł. Pełna i kompleksowa obsługa dla osób przedsiębiorczych w jednym miejscu.

Pomimo niezwykle bogatego rynku finansowego nie tylko w Warszawie, ale i w całym kraju faktem jest, że nie powinniśmy tu decydować na podstawie sentymentów, a jedynie na podstawie suchych faktów. Decyzja o współpracy z doradcą na pewno nie powinna być podyktowana emocjami.

Niezwykłym atutem całej branży jest również fakt, że większość spraw w tych czy też innych firmach załatwimy przez Internet, nie wychodząc z domu. I właśnie w tym kierunku powinniśmy iść poszukując doradcy. Dla własnej wygody, oraz oszczędności Internet będzie najlepszym rozwiązaniem.

Więcej na ten temat można także przeczytać na http://kredyt-warszawa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>