Finanse dla Ciebie

finanseRacjonalne planowanie budżetu domowego, finansów wymaga przede wszystkim wiedzy o możliwościach. W zależności od celów i potrzeb indywidualnych jesteśmy w stanie zaprezentować Państwu najlepsze, najkorzystniejsze rozwiązanie. Kalkulując zaciągnięcie kredytu warto poradzić się specjalisty, który najlepiej doradzi, zasugeruje konkretny produkt spośród szerokiej oferty rynkowej.

     Znając szczegółowo niuanse możemy porównywać plusy i minusy poszczególnych ofert. Nawet przy niewielkich kwotach wiedza może być źródłem oszczędności oraz pewności, że dokonaliśmy najlepszego z możliwych wyborów.

     Pamiętajmy, że pozorna oczywistość selekcji rodzaju kredytu okazuje się czasami najgorszym doradcą. Pośpiech i wygoda także bywają źródłem późniejszych frustracji. Najprostszym sposobem uniknięcia tych potencjalnych błędów jest zapytanie specjalistów o poradę.

     Jak wiadomo nie ma oferty idealnej, istnieje z całą pewnością oferta optymalna dla danego klienta. I taką, każdorazowo po zapoznaniu się z Państwa potrzebami, wskażemy.

     Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia.

2 Comments

  1. Witam. Jestem zadluzona na 40 tys.zl.Bralam kredyty by pomoc rodzica. Maja zla sytuacje finansowa a ja nie jestem w stanie juz tego placic poniewaz wyprowadzilam sie od nich i wynajmuje mieszkanie. Mam 21 lat i nie splacam ich terminowo. Nie moge nigdzie dostac kredytu konsolidacyjnego poniewaz mam zla historie w BIK . Bardzo prosze o pomoc.

  2. Pilnie potrzebuje większej gotówki. Jeśli chodzi o moją zdolność kredytową nie ma z nią większego problemu. Problem jednak jest w tym, że blokują mnie zapytania w bik by otrzymać taki kredyt 🙁 ok. 75tys. na spłatę całkowitą zobowiązań lub żeby dobrać chociaż 15-20tys. Bardzo proszę o pomoc gdyż za chwilę nie będę miała z czego opłacić zobowiązań. Do tej pory nie było opóźnień w bankach. Dopadł mnie chwilowy kryzys, z którego bardzo chciałabym wybrnąć i żyć dalej normalnie wpłacając regularnie raty. proszę pilnie o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>