Otwarty Fundusz Emerytalny

Pogodna, pozbawiona trosk emerytura nie może zależeć od losowania bądź niepewnych, nieprzemyślanych decyzji. Wybór odpowiedniego partnera, który w przyszłości będzie zapewniał nam środki do życia nie jest rzeczą prostą.

     Znawca rynku OFE przy wyborze kieruje się historią funduszu emerytalnego, ilością członków, jego oceną ferowaną przez niezależnych ekspertów, wynikami inwestycyjnymi w okresie krótko i długoterminowym. Stabilność inwestycji czynionych przez dany fundusz, jakość obsługi, szacowanie ryzyka to tylko najważniejsze kwestie, które należy rozważyć.

     Rozległa wiedza jaka jest więc konieczna do podjęcia decyzji dla większości z nas wiązałaby się z czasochłonnym poszukiwaniem informacji, analiz, opinii. Niewiele osób może sobie pozwolić na taki komfort. Czy nie lepiej więc zasięgnąć opinii specjalistów, którzy w prosty sposób pomogą nam dokonać właściwego wyboru?

     Nasi specjaliści przedstawią Państwu w przystępny sposób rynek OFE, przedstawią liderów i wskażą tego, któremu warto zaufać. W kwestiach emerytury warto mieć dobrego doradcę, a ślepy los, bądź pochopna decyzja na pewno nim nie są.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>