Kredyty dyskontowe

Jeśli preferują Państwo formę rozliczeń z kontrahentami w postaci weksli i z różnych przyczyn nie mogą czekać na ich spłatę możemy zaproponować kredyt dyskontowy. Dyskontowanie weksli polega na wykupie weksli przez bank przed terminem ich płatności. Bank, co zrozumiałe, od kwoty na jaką opiewają weksle potrąci odsetki dyskontowe.

     Co Państwa firma zyska korzystając z kredytów dyskontowych? Szybszy przypływ gotówki do firmy oraz poszerzenie zakresu działalności o współpracę z nowymi podmiotami, które preferują płatności wekslami z odroczonymi terminami. To oczywiście nie jedyne korzyści. Omówienie szczegółów zajmie chwilę, ale warto ją poświęcić, by poznać nowe perspektywy działalności jakie się rysują przy korzystaniu z tego produktu. Wystarczy kontakt z naszym pracownikiem, który kompetentnie przedstawi propozycję dla Państwa firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>