Kredyty obrotowe

Rozwój i inwestycje to warunki wystarczające i zarazem konieczne do budowy pozycji rynkowej firmy. Jeśli szukają Państwo środków na bieżące finansowanie działalności, nie chcą utracić płynności finansowej wystarczy zapoznać się ofertami kredytów obrotowych. Uzyskane środki mogą być wykorzystane na szereg celów – od zakupu towarów po spłatę należności za wykonane zlecenia.

     Elastyczność celu wydatkowania funduszy, indywidualnie negocjowane warunki, dostępność środków z koniecznością minimalnej ilości zabezpieczeń czy dogodny czas spłaty to główne atuty tego produktu. Dodajmy łatwość dostępu do środków i minimum formalności a szybko się przekonamy, że jest to bardzo ciekawa propozycja dla każdej firmy. Czy będzie ona równie atrakcyjna w Państwa wypadku określimy i odpowiemy na bezpośrednim spotkaniu, na które serdecznie zapraszamy.

 

     Warto zwrócić uwagę, że kredyt uruchamiany w rachunku kredytowym to minimum formalności. Może być uruchomiony w krótkoterminowym okresie spłaty – do 36 miesięcy.

 

     Nasz konsultant z przyjemnością odwiedzi siedzibę Państwa firmy i przedstawi możliwości jakie oferuje polski rynek kredytów obrotowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>