Linie kredytowe dla nowo powstałych firm

Linie kredytowe są szczególnie wygodnym rozwiązaniem dla nowo powstałych firm, mogą także zainteresować przedsiębiorstwa z dłuższym stażem. Przyznany firmie limit, pozwala na swobodne korzystanie z dostępnych środków w czasie trwania umowy. Powtarzające się transakcje, zlecenia lub płatności odbywać się będą bez konieczności każdorazowego występowania o kredyt.

     Od kredytu w rachunku bieżącym linia kredytowa różni się przede wszystkim tym, iż jest prowadzona poza rachunkiem bieżącym. Wpływ środków na rachunek nie zostaje automatycznie przeznaczony na spłatę zadłużenia. Mogą więc Państwo dopasować wysokość zadłużenia do faktycznych potrzeb i swobodnie korzystać z dostępnego limitu.

     Już po krótkiej rozmowie będziemy mogli określić wysokość linii kredytowej i przedstawić konkretną ofertę. Zapraszamy więc do kontaktu.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>