Leasing

leasingLeasing jest rodzajem umowy, w której leasingodawca przekazuje leasingobiorcy prawo do korzystania z określonego dobra materialnego na określony czas. Leasingobiorca nie ponosi jednorazowo całkowitego kosztu, spłaca jedynie raty leasingowe.

     Konieczny w firmie sprzęt to duże obciążenie finansowe, dlatego leasing cieszy się dużą popularnością. Pozwala wyposażyć przedsiębiorstwo w niezbędne maszyny najniższym możliwym kosztem. Posiadając taką możliwość Państwa konkurencyjność, wydajność pracy, jej komfort wrasta nieporównywalnie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Leasing pozwala na posiadanie większej ilości sprzętu i bardziej zróżnicowanego. Poprawia się także płynność finansowa firmy – koszt rozłożony jest w czasie. Może on być także wliczony jako koszt uzyskania przychodu, co jest kolejnym udogodnieniem i odciążeniem dla firmowego budżetu.

     W ramach naszej oferty proponujemy Państwu doradztwo i pomoc w uzyskaniu leasingu: środków transportu, maszyn i urządzeń, nieruchomości i sprzętu IT.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>