Sprzedaż na raty krok po kroku

Sprzedawca i nabywca chcąc nawiązać stałą współpracę nie obciążającą nadmiernie finansów firm mogą skorzystać z rozwiązania jakim jest sprzedaż ratalna. Jest to system sprzedaży, głównie adresowany do producentów, który polega na zawarciu umów pomiędzy sprzedawcą i bankiem oraz nabywcą i bankiem. Sprzedawca otrzymuje ustaloną część należności za towar od nabywcy, a pozostałą od banku, który tym samym udziela nabywcy kredytu. Kredytobiorca spłaca go wraz z odsetkami w ratach miesięcznych lub kwartalnych.

     Sprzedaż ratalna pozwala zacieśniać współpracę, poprawiać płynność finansową, zapewnia stały zbyt i stały dopływ płatności. Gwarantuje bezpieczeństwo i usprawnia przepływ środków finansowych. Producentom pozwala znaleźć nowych odbiorców, którzy dzięki optymalizacji płatności mogą zwiększać zamówienie.

     Zachęcamy do spotkania z naszym pracownikiem i zapoznania się ze szczegółami poszczególnych ofert. Doradzimy jakie rozwiązanie, z punktu widzenia branży i produktów, będzie dla Państwa korzystne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>